Domů » Bleskovky » Nokia 800: Další uniklé fotografie těsně před premiérou

Nokia 800: Další uniklé fotografie těsně před premiérou

Představení nových Windows Phone telefonů od finského giganta je sice naplánováno až na zítřejší 10. hodinu, ale internetem už kolují fotografie, na kterých je zachycený model Nokia 800 „Searay“.

-

Zdroj: PocketNow

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

  1. JaOsobne (neregistrovaný)

    Není u 16 GB ROM nějaký překlep? Nechce se mi věřit, že by do paměti telefonu nešlo ukládat :-D A nebo má vážně „bios“ této nokie 16GB paměť? :-D

  2. tohle je zajímavé: „According to a report over at AdAge, Nokia is set to skip the U.S. and focus solely on Europe for the 2011 holiday season“ – zdroj WP central

  3. Danniel (neregistrovaný)

    Táto nokia je krásna, boože ten design…., a uvidíme čo nám ešte nokia ponúkne, ale mňa s týmto telefónom jednoznačne namazali….

  4. djjet (neregistrovaný)

    Hmm obyčajná tehla ako 95% smartphonov.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).