Domů » Bleskovky » Nokia 2, 7 a 9 údajně dorazí až počátkem příštího roku

Nokia 2, 7 a 9 údajně dorazí až počátkem příštího roku

Společnost HMD Global v letošním roce představila čtyřlístek smartphonů Nokia 3, 5, 6 a 8, další modely honosící se legendární finskou značkou jsou v přípravách. Z dosavadních úniků známe obrysy smartphonů Nokia 2 a 9, mluví se i o Nokii 7. Sami zástupci HMD prozradili, že je v přípravách telefon s větším displejem, než má Nokia 8, víc informací ale přímo od zdroje nemáme.

Takto má vypadat vlajková Nokia 9

Nejnovější informace z tábora spekulací pocházejí od údajného zaměstnance HMD, který má na starosti logistiku. Dle jeho slov zveřejněných na Facebooku spadají smartphony Nokia 2, 7 a 9 do druhé vlny zařízení, která je očekávána až počátkem příštího roku. V případě Nokie 9 by tato informace dávala smysl – proč by HMD krátce po sobě představovalo dva vlajkové modely se stejným čipsetem? Na druhou stranu příchod low-endové Nokie 2 před měsícem přislíbilo oficiální zastoupení Nokia Myanmar na listopad, takže možná se ještě letos nějakého smartphonu Nokia dočkáme.

Potvrzeno: Nokia 2 dorazí v listopadu

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments