Cena:

Nexus v podání LG se představuje na prvních snímcích

Už minulý týden se objevily první spekulace, že by měla mít další ze série referenčních telefonů pro operační systém Android se zavedeným označením Nexus na starosti společnost LG. Dnes se navíc na internetu objevily fotografie zařízení od jihokorejského výrobce, které tuto skutečnost dále potvrzují.

  

Novinka s kódovým označením Mako se prý tělem docela podobá již existujícímu telefonu LG Optimus G, na rozdíl od něj ale samozřejmě běží na čistém Androidu 4.1.2 bez grafických nadstaveb. Na obrázcích výše je smartphone zachycen v jakémsi krycím obalu, který má zabránit úplnému odhalení jeho designu. Níže už je ale vidět v celé své kráse. Jak se vám líbí?

Zatím se neobjevily nové informace týkající se hardwarových parametrů, dle předešlých zpráv má ale LG Nexus nabídnout True HD IPS displej s úhlopříčkou 4,7 palce a unibody konstrukci skrývající čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro SoC s taktem 1,5 GHz a  2 GB RAM. Prodávat se údajně budou dvě varianty s 8 a 16 GB vnitřního úložiště bez možnosti rozšíření paměťovými kartami.

Aktualizováno ve 14:15: Na internetu se objevily další dvě nové fotografie chystaného Nexusu od LG.

 

Zdroj: PocketNow, AndroidCentral

Autor článku
Miroslav Havlíček