Domů » Bleskovky » Nexus One se nedočká oficiální aktualizace na Android 4.0

Nexus One se nedočká oficiální aktualizace na Android 4.0

Pro všechny uživatele prvního referenčního telefonu od Google, modelu Nexus One, máme nepříjemnou zprávu. Google pro tento smartphone s největší pravděpodobností neuvolní oficiální aktualizaci na nedávno představený Android 4.0; řekl to Hugo Barra, Product Management Director systému Android. Přesný důvod toho, proč Android 4.0 nebude pro Nexus One uvolněn, neprozradil. Přesto si myslím, že majitelé nemají důvod smutnit, protože co nejde oficiální cestou, určitě půjde tou neoficiální, a v případě Androidu to platí dvojnásobně. Majitelé novějšího Nexusu S se obávat nemusí, ti se aktualizace dočkají.

-

Zdroj: AndroidCentral

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. martan (neregistrovaný)

  Ak Je to naozaj kvoli HW, male uloziste, take to chapem. Ale Ze LG nechce dat ICE na lg optimus 2x, to Sa nedivim Ze ma vysledky ake ma.

  • Trubky v LG jsou rádi, že umí stahnout z internetu SDK pro Android Gingerbread, který stále ještě není hotov. Nebýt silné podpory ze strany CM týmu, není pro mě ten telefon zajímavý.

  • LG je porad takova ta cina, jak zname u jinych (ZTE, Hujahej :) apod. ) a podle toho se odviji hlavne ta podpora :( Nexus One se neoficialne URCITE docka – urcite jste aspon nekdo cetli zpravu o a videli video s portovanym ICS na tomto prvnim telefonu od Google (v podstate to i znamena, ze se ho neoficialne docka i Desire).

  • pizdus (neregistrovaný)

   bkf1: HUJAHEJ :)) hezky napsano :D

 2. Fore (neregistrovaný)

  myslim ze u stareho nexusu to bude hlavne kvuli slabe pameti a este slabsimu GPU…

 3. ZmeTecK (neregistrovaný)

  Jakožto vlastník htc Desire, vím co znamená mít slabou interní paměť ;( ( napravit se to dá změnou hbootu,apod..) to byl tky důvod, proč výrobce nechtěl vydat ofic. android 2.3 GB, což se mu nakonec nějak povedlo, ale pochybuji, že se s tím bude drbat i u ICS. Takže, jak už psal BKF1… jedině neoficiální ROM. Pokud se pletu, tak budu jenom rád ;).

  • Mno tu slabou interni u Desire si pamatuju jeste od znamyho, jak nadaval :) To samozrejme pak zpusobilo problem u toho update na 2.3, ze ktereho, pokud si dobre pamatuji, muselo HTC odebrat nekolik tech svych kravin :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).