Nexus 6: Podívejte se na první snímky pořízené 13Mpx fotoaparátem

Nexus 6 (preview) je vybavený 13Mpx snímaček Sony IMX214; velikost CMOS senzoru je 1/3,06″ (Exmor RS) a světelnost objektivu f/2,0. Po focení v horších světelných podmínkách je dále připravena dvojice přisvětlovacích diod, které jsou šikovně schované v kruhu okolo objektivu. Potěšující je také přítomnost optické stabilizac obrazu (OIS). Samotná specifikace se sice hezky čte, mnohem důležitější jsou ale reálný výsledky.

Duan Dao z Kalifornie patří mezi jedny z prvních majitelů nového Nexusu 6 a na svém Google+ profilu se už stihl pochlubit několika fotografiemi, které pořídil právě touto novinkou. Výsledky za dobrého světla nejsou nijak špatné, ale na zadek se z nich člověk také neposadí. Při horším světle už je celkem patrý šum, horší kresba detailů a zkreslené barvy – tady bychom rozhodně očekávali o něco lepší výsledky. Je ale možné, že se kvalita do uvedení finálního modelu na trh ještě může změnit. Všechny snímky v plném rozlišení najdete na Google+ profilu Duana.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Johny (neregistrovaný)

    Myslim že dobře o tom vypovídá poslední Paranormal Activity

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *