Domů » Bleskovky » Nexus 6: Podívejte se na první snímky pořízené 13Mpx fotoaparátem

Nexus 6: Podívejte se na první snímky pořízené 13Mpx fotoaparátem

Nexus 6 (preview) je vybavený 13Mpx snímaček Sony IMX214; velikost CMOS senzoru je 1/3,06″ (Exmor RS) a světelnost objektivu f/2,0. Po focení v horších světelných podmínkách je dále připravena dvojice přisvětlovacích diod, které jsou šikovně schované v kruhu okolo objektivu. Potěšující je také přítomnost optické stabilizac obrazu (OIS). Samotná specifikace se sice hezky čte, mnohem důležitější jsou ale reálný výsledky.

Duan Dao z Kalifornie patří mezi jedny z prvních majitelů nového Nexusu 6 a na svém Google+ profilu se už stihl pochlubit několika fotografiemi, které pořídil právě touto novinkou. Výsledky za dobrého světla nejsou nijak špatné, ale na zadek se z nich člověk také neposadí. Při horším světle už je celkem patrý šum, horší kresba detailů a zkreslené barvy – tady bychom rozhodně očekávali o něco lepší výsledky. Je ale možné, že se kvalita do uvedení finálního modelu na trh ještě může změnit. Všechny snímky v plném rozlišení najdete na Google+ profilu Duana.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Johny (neregistrovaný)

    Myslim že dobře o tom vypovídá poslední Paranormal Activity

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).