Domů » Bleskovky » Nexus 4 dorazí také v bílé verzi, prodávat se začne 2. týden v prosinci

Nexus 4 dorazí také v bílé verzi, prodávat se začne 2. týden v prosinci

V databázi britského prodejce telefonů Carphone Warehouse se objevil také Nexus 4 v bílé variantě. O příchodu této varianty už v minulosti napovídaly některé spekulace a nyní je jasné, že se sněhového Nexusu 4 skutečně dočkáme. Telefon však nebude celý bílý, přední strana by měla zůstat tmavá a bílá barva zřejmě obsadí jen zadní kryt. Ve Velké Británii je uvedení této verze naplánováno na 13. prosince a v tuto chvíli není jasné, zda jej bude možné předobjednat i skrze Google Play. Tak či onak, nás v České republice to příliš trápit nemusí, protože zařízení skrze Google Play stejně nakupovat nemůžeme, ale bude zajímavé sledovat, zda se bílý Nexus 4 v tento termín objeví alespoň v Německu.

 
Údajná fotografie bílého Nexusu 4 (přední strana zůstala stejná)

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. pěkný, ale 32/64GB verze by potěšila víc….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).