Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Nexus 4 bude znovu dostupný během několika týdnů, uklidňuje Google

Nexus 4 bude znovu dostupný během několika týdnů, uklidňuje Google

Společnost Google v úterý začala prodávat nový telefon Nexus 4 od LG s čistou verzí Androidu 4.2 prostřednictvím svého internetového obchodu Google Play. Především díky velmi příznivě nastavené ceně, která u levnější varianty s 8 GB vnitřní paměti činí 299 dolarů, se podařilo vyprodat kompletní zásoby během prvních 25 minut od spuštění objednávek.

 

Google rychle zareagoval na další přívaly poptávek od chtivých zákazníků a na stránce Nexusu na sociální síti Google+ zveřejnil zprávu, podle které byl zaskočen obrovským zájmem o svůj produkt, a slíbil, že doplní zásoby e-shopu během několika týdnů. Mezitím se ale začal Nexus 4 prodávat prostřednictvím ostatních kanálů, jejichž zásoby nebyly zatím zdaleka vyčerpány. Na rozdíl od Google Play už zde ale cena není bohužel tak příjemná.

Zdroj: AndroidAuthority

Miroslav Havlíček

3 komentáře

 1. Pavel (neregistrovaný)

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak to funguje s nákupem Nexusu 4 z ciziny. Myslím tím, kdybych si před Vánocemi zajel do Německa pro Nexus 4, jak bude fungovat v ČR?

  • uni (neregistrovaný)

   Plně.

  • Pavel (neregistrovaný)

   takže nenastanou žádné komplikace ohledně jazyka, ovládání, stahování aplikací, připojení apod.? Bude po určení výchozího jazyka do čj fungovat jako bych jej koupil v čr?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel