Netflix chystá reálnou Squid Game. Přihlásit se může každý, hrát se bude o 100 milionů Kč

squid game BmudRQ hra na olihen nahled

Netradiční korejský seriál Squid Game (česky Hra na oliheň) se v loňském roce stal celosvětovým fenoménem. Příběh o skupině lidí, kteří se ze své tíživé finanční situace pokusí dostat skrze sérii smrtelně nebezpečných dětských her, sklidil úspěch jak u diváků, tak u kritiků (ČSFD: 82 %). Před příchodem druhé řady, jež je plánována na přelom let 2023 a 2024, se Netflix rozhodl k překvapivému kroku – spustí skutečnou Hru na oliheň.

Squid Game: The Challenge | Announcement | Netflix

Pochopitelně nepůjde o sérii her, která bude končit smrtí drtivé většiny účastníků, ale o soutěž volně inspirovanou seriálem, na jejímž konci čeká výherce odměna ve výši 4,56 milionů dolarů (cca 100 milionů korun). Celkem bude vybráno 456 účastníků z celého světa, přičemž přihlásit se můžete také z České republiky nebo Slovenska, pakliže tedy splníte několik podmínek (například dovršení věku 21 let či vlastnění platného pasu).SquidGameNepřehlédněte

Squid Game zbořil Netflix. Jihokorejský seriál sledovaly desítky milionů lidí

Konkrétnější tvůrci hry Squid Game: The Challenge aktuálně nejsou, avšak přímo na náborových stránkách připomínají, že nejhorší osud, který účastníky může potkat, je odejít domů s prázdnou. Láká vás představa účasti? Dejte nám vědět do komentářů.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku