TOPlist

Nerozlučná dvojka: Huawei FreeBuds 5 a smartphone P60 Pro

Huawei P60 na oficiálním snímku

Huawei nedávno rozšířil své portfolio o opravdu stylové produkty. Audio segmentu nově kralují bezdrátová sluchátka FreeBuds 5 ve futuristickém designu a mezi smartphony dominuje vlajková loď z řady fotomobilů Huawei P60 Pro. Obě tato zařízení se mohou stát  vašimi nepostradatelnými parťáky na všechna letní dobrodružství. Se sluchátky FreeBuds 5 si užijete cestování na maximum, a to díky výdrži baterie až 30 hodin (s nabíjecím pouzdrem). Díky výjimečným fotografickým funkcím smartphonu P60 Pro zase zachytíte všechny vaše zážitky. Obě zařízení se navíc dají lehce propojit, takže můžete jejich funkce využívat naplno.

Nadstandardní kvalita zvuku díky prvotřídní architektuře

Většina bezdrátových sluchátek má typicky známou konstrukci, které dominuje velký náušník. Uvnitř jsou následně poskládána tak, že jejich tři základní části – reproduktor, baterie a ovládací tlačítko jsou umístěny velmi blízko náušníku. Sluchátka s takovou konstrukcí nemají dost prostoru pro instalaci rychlonabíjecího modulu do baterie a je téměř nemožné, aby byl reproduktor vybaven silným magnetickým systémem. To značně omezuje kvalitu zvuku, ale také komfort při nošení. Huawei FreeBuds 5 proto mají třídílnou architekturu, která zcela řeší tento problém.

Huawei Freebuds 5

Reproduktor u sluchátek FreeBuds 5 je umístěn v náušníku, modul baterie ve střední části a kontrolní tlačítko na konci. Díky rozdělení umístění těchto tří částí je náušník menší, a tedy pohodlnější s lepším odhlučněním. Dostatek prostoru pro každou část poskytuje dokonalý hudební zážitek. Pro modul reproduktoru je použit obvod se dvěma magnety, který přináší vynikající kvalitu zvuku a baterie je vybavena Super Charge technologií, což umožňuje uživateli velmi rychlé nabití.

Huawei Freebuds 5 2

Sluchátka určená do uší většinou při nošení způsobují velký tlak a diskomfort. FreeBuds 5 jsou ale takzvaná open-fit sluchátka, která se umisťují zvenčí ušního boltce, což výrazně snižuje tlak na zvukovod. Open-fit sluchátka jsou navíc vyrobena tak, aby nechala prostor, díky kterému mohou zvukovody volně dýchat a jejich nošení je tak mnohem pohodlnější. Huawei FreeBuds 5 jsou vytvarované do křivky dvojitého C, což umožňuje přirozené vklouznutí přímo do uší. Můžete si tak být jistí, že vám sluchátka padnou jako ulitá.

Výdrž baterie i na ty nejdelší lety

V případě zapnuté funkce potlačení okolního hluku vydrží baterie sluchátek 3 a půl hodiny a 20 hodin s nabíjecím pouzdrem. Pokud je potlačení okolního hluku vypnuté, sluchátka vydrží až 5 hodin a 30 hodin s nabíjecím pouzdrem. Huawei FreeBuds 5 podporují 5C rychlé nabíjení a nabízí zcela nové řešení. Sluchátka tak mohou být plně nabitá už za 20 minut a hrát 2 hodiny už po pouhých 5 minutách.

Huawei FreeBuds 5 a P60 Pro: parťáci na letní dovolené

Sluchátka FreeBuds 5 nejsou jedinou aktuální novinkou Huawei. Nedávno byla představena i nová vlajková loď z řady chytrých telefonů ze série P, Huawei P60 Pro. Nejen že má skvělý fotoaparát, ale také jde o stylový kousek stejně jako je tomu u FreeBuds 5. Telefon je inspirovaný přírodou a reinterpretuje moderní estetiku designem s texturou perly na zadní straně. Tato barevná varianta se nazývá Rococo Pearl a obsahuje přírodní minerály z perlového prášku, který vytvořil světlý a lesklý efekt s přirozenou strukturou.

Huawei P60 1

P60 Pro v této barvě v kombinaci s Creamic White sluchátky budou vaší nerozlučnou dvojkou, která rozhodně zaujme svým designem. Barevnou variantu Black můžete rozzářit oranžovými sluchátky Coral Orange. Pořiďte si tuto nezlomnou dvojku a připravte se na léto plné dobrodružství, které spolehlivě a kvalitně zachytíte se špičkovým fotoaparátem P60 Pro a při cestování si užijete nerušený poslech oblíbené hudby se sluchátky FreeBuds 5.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku