Domů » Bleskovky » Nepříjemná komplikace: uživatelé iPhone 11 hlásí problém s nazelenalým displejem

Nepříjemná komplikace: uživatelé iPhone 11 hlásí problém s nazelenalým displejem

Někteří uživatelé iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max si v posledních dnech na Redditu a jiných fórech stěžují na značně nepříjemný problém – do zelena se zbarvující displej. Nejspíše jde o softwarovou, nikoli hardwarovou chybu, protože podle mnoha z nich se problém objevil poté, co aktualizovali iOS na verzi 13.5.

iPhone 11 zeleny displej
Řada uživatelů iPhone 11 si v poslední době stěžuje na nazelenalý nádech displeje. Nemělo by ale jít o hardwarový problém.

Ve většině případů se má bug objevovat po odemčení telefonu a po aktivaci tmavého režimu nebo nočního módu. Zelený odstín prý sice po chvíli zmizí, periodicky se však vrací. Podle všeho zatím neexistuje dočasné řešení a dotčení uživatelé si tak budou muset počkat na oficiální opravu Applem. Ten se každopádně k věci zatím nevyjádřil.

S prakticky stejným problémem se nedávno potýkali také majitelé telefonů Samsung Galaxy S20 Ultra a OnePlus 8 Pro. V obou případech šlo o softwarový problém, který výrobci vyřešili příslušnými aktualizacemi.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments