TOPlist

Neoficiální informace o nových PPC Mio P350 a P550

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Mio P550

Na francouzském serveru Mobinaute se objevily informace o chystaných PPC od společnosti MioTech, konkrétně se jedná o dva modely P350 a P550. Oba dva mají téměř totožné HW parametry, model P350 však nenabídne Wi-Fi a Bluetooth – bude tedy určen zejména pro méně náročné uživatele.

Ale zpět k HW specifikacím, operační systém bude u obou zařízení klasicky Windows Mobile 5.0, procesor také není nejslabší – 400Mhz plně postačí pro plynulý běh aplikací. Pokud patříte k fanouškům GPS, pak vás jistě potěším informací, že tato zařízení nabídnou kvalitní GPS navigaci v podobě čipu SiRFstar III a jak jsem již zmínil, vyšší model P550 nabídne také Bluetooth a Wi-Fi. Slot pro paměťové karty bude typu SD/IO.

Společnost MioTech zatím tyto informace oficiálně nepotvrdila, ale snad se o těchto zařízeních dozvíme více na CeBITu, který začíná již příští měsíc.

Mio P550 a P350:
1

Zdroj: Mobinaute

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku