Domů » Články » Nenechte si ujít dnešní díl pořadu SMARTmania a vyhrajte Samsung Galaxy A50

Nenechte si ujít dnešní díl pořadu SMARTmania a vyhrajte Samsung Galaxy A50

Už dnes v 17:30 můžete na Óčku sledovat premiéru nejnovějšího šestého dílu dílu pořadu SMARTmania, ve kterém se podíváme na zoubek Samsungu Galaxy A50, o který si navíc budete moci zasoutěžit. A těšit se můžete i na novinky ze světa mobilních her.

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.


Záznamy všech předešlých dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *