Domů » Články » Nemáte plány na pátek? Na Můstku se otevře již 10. prodejna iWant!

Nemáte plány na pátek? Na Můstku se otevře již 10. prodejna iWant!

Už zítra v 10:00 hodin otevře své dveře desátá prodejna Apple Premium Resellera iWant. Tento prodejce prémiové elektroniky Apple nabízí nejen jablečné produkty, ale také vlastní autorizovaný servis této značky a odborné semináře, které učí zákazníky s Apple produkty zacházet.

Patříte-li k zarytým Applařům nebo jste jen zvědaví na skvělou akci, doražte zítra do ulice 28. října vedle stanice metra Můstek.Právě tady na vás čeká skvělý program, DJ, výhodné slevové akce a občerstvení, které vás v sychravém počasí jak se patří zahřeje.

iWant v Praze otevírá novou prodejnu

Na místě potkáte i některé známé osobnosti, modelku Jitku Nováčkovou nebo blogerku a influencerku Nikol Moravcovou. Kromě toho, že dívky na růžovém koberci odpočítají otevření, vám také poví, jak propadly značce Apple a jaká kouzla lze s iPhonem nebo Apple Watch provádět.

Aby byl prodej zlevněných produktů ještě rychlejší, prodejci budou zákazníky obsluhovat už ve frontě. Do tabletu jednoduše zadají vaši objednávku, vyřídí s vámi platbu a vy si jen díky přijaté SMS dojdete do prodejny vyzvednout svůj produkt. V klidu a pohodě. Prvních 50 zákazníků navíc dostane od iWant k nákupu dárek.

Na místě otvíračky vás potěší ledový bar iWant, ve kterém si můžete dát jeden teplý nápoj na účet prodejce. Nabídnou vám zde čaj, horké jablko nebo hrušku a pro pořádné zahřátí i  grog.

Aby toho nebylo málo, hned tři šťastlivci zde mohou vyhrát 2 lístky na koncert Eda Sheerana!Do slosování o tuto výhru se přitom mohou zařadit všichni zákazníci, kteří v tento den na Můstku nakoupí.

A jaké jsou ty super slevy? Prozradíme vám pouze to, že se týkají iPhonů, Apple Watch i MacBooků a dosahují výše až 30 %! Zbytek už prozkoumejte sami přímo na stránkách prodejce iWant! Prodejna bude pro zákazníky otevřena až do 20:00 hodin, pokud ale nestihne vyhovět všem, zůstane dle potřeby otevřena déle.

Také už se těšíte? Uvidíme se zítra v 10 hodin na Můstku!

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

11 komentářů

  1. Tak to bude mit Uni opravdu megaradost. ?

    • alespon mu to zkrati jeho dlouhe dny, pokud dostane vychazky

    • Dufam ze maju dostatocne velke vylohy odolne voci oslintaniu a vela vystavenych produktov. Vopred lutujem zamestnancov.

  2. Ty vogo. Další jablečný odpad :-D

  3. OMG, jiz ten nazev hraje na nizke pudy jablecnaku „ja chci“ :D

  4. Kdybych od rána chlastal, bude to líp využitej čas.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).