Domů » Bleskovky » Need for Speed: Most Wanted k dispozici pro Android a iOS

Need for Speed: Most Wanted k dispozici pro Android a iOS

Společnost Electronic Arts předevčírem vypustila do světa novou hru ze série Need for Speed, jedná se o titul s podnázvem Most Wanted. Podle prvních ohlasů se jedná o aktuálně nejlepší závodní hru pro systémy Android a iOS. Hráči si chválí předevčím výborně propracované ovládání a detailní grafiku. Je pravda, že Real Racing 2 stále nabízí realističtější chování vozu, ale i tak je nový díl hodně povedený.

Ve hře budete muset bojovat s policíí a k tomu vám pomohou vozy jako Porsche 911 Carrera S, Hummer H1 a mnoho dalších slavných aut. Celkem jich ve hře budete moci vyzkoušet 35. Novinkou je také realistické poškození Vašeho vozu.

 

Bohužel hra zatím podporuje jen malé množství telefonů, ale to by se podle výrobce mělo časem změnit a hra by měla být dostupná pro většinu zařízení. Cenově se nejedná o zrovna nejlevnější herní titul, za tuto novinku si musíte připravit zhruba 140 Kč.

- -

Radek Hübl

9 komentářů

 1. Pavel (neregistrovaný)

  odkaz na Google Play nefunguje..

 2. Šikovná hra, o tom žádná. Podpora tragická, dost modelů se ukazuje jako nepodporované, ale co bychom u EA chtěli. Dle netu se dá rozběhat na hodně modelech, které nejsou podporované, vyzkoušel jsem to i já na Evu. Žádný trhanec, žádná chyba, tak nechápu, kde se podpora sekla. Co se týče hry, ovládání je smutné, pouze gyroskop a volant. Dále mě trochu smutní, že jsou zde jen dvě kamery pohledu a to těsně za autem a na samém předku auta. Žádná kabina, popř. žádný oddálenější pohled. Ale oproti apshalt 7 je to v hodně směrech krása. Jen rozšířit tu podporu, pak by se dočkali určitě více peněz. :)

  • Tuto hru utáhne i můj na dnešní dobu slabý Desire Z a dokonce je v podporovaných zařízení. EA slíbilo podporu pro více zařízení až doladí určité chyby.

 3. ha (neregistrovaný)

  na notu2 super hra

 4. skutocne sa to oplati? pretoze shift a underground ma teda vobec nenadchli

 5. Tento dil je vyrazne lepsi nez jeho predchudci, cena je vyssi ale vyplati se, nebo muzes pockat zda se hra neobjevi v nejake akci.

  • Hra paráda , ale za to ovládání bych je nakopal do P**E diky němu jsem hru odinstaloval za 5 minut. Ještě že jsem ji neplatil protože po zkušenostech s ovládáním z minulých dílu bych to nikdy už neudělal. Lituju vás co jste platili :-(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).