Domů » Bleskovky » Návrat legendy? BlackBerry chystá se smartphone s fyzickou klávesnicí a podporou 5G

Návrat legendy? BlackBerry chystá se smartphone s fyzickou klávesnicí a podporou 5G

Značka BlackBerry hlásí návrat do světa mobilních zařízení. Pochopitelně se nebude jednat o nové smartphony kanadského původu, legendární značku bude na své budoucí telefony „lepit“ společnost OnwardMobility ve spolupráci s FIH Mobile (dceřiná firma společnosti Foxconn). Bude se tak jednat o podobný model jako v případě firmy TCL, která vyráběla smartphony BlackBerry do února letošního roku.

Společnost OnwardMobility chce navázat na odkaz původních smartphonů BlackBerry. Chystaný smartphone má disponovat fyzickou klávesnicí, podporou sítí 5G a nadstandardním zabezpečením komunikace a uživatelských dat přímo od BlackBerry.

První novodobý smartphone značky BlackBerry dorazí v polovině příštího roku, s jeho prodejem se počítá v Severní Americe a v Evropě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments