Domů » Bleskovky » Navigon a Sygic ve slevě: Nenechte si ujít vánoční akci na Google Play

Navigon a Sygic ve slevě: Nenechte si ujít vánoční akci na Google Play

V obchodě Google Play se objevily zajímavé slevy na navigační software. Jednou z nich je akce na velmi dobře hodnocenou aplikaci Navigon Europe, kterou do 6. ledna pořídíte v akci za zhruba 1 100 korun. Bližší informace získáte na stránkách Navigonu.

  

Zajímavá je také akce slovenské společnosti Sygic, kdy při zakoupení jejich navigace dostanete druhou licenci zdarma. Tu můžete věnovat jako vánoční dárek a zabít tak dvě mouchy jednou ranou. Podmínkou je stihnout nákup do Štědrého dne.

 

Roman Vitámvás

Fanoušek moderních technologií a RC modelů. V redakci SMARTmania.cz působí od roku 2012 jako recenzent – externista.

3 komentářů

 1. jirka3 (neregistrovaný)

  Sygic,,,no to jsem udělal a nepravidelně dostávám každého prvního v měsíci….přijetím této sms jste zaplatil 50Kč z vašeho učtu…A nelze to zrušit…Pozor na ně…několikrát jsem volal na ten jejich záznamník,protože vám to nikdo nezvedne(asi vědí proč)A službu jsem jen jednou v létě vyzkoušel,poté odinstaloval..

  • Za to nemůže Sygic. Počítám že jste instaloval Sygic: Edice Vodafone a zapomněl jste ho deaktivovat. Jak na to najdete v obchodě Play u popisu aplikace.

   „Změna balíčku nebo deaktivace služby je možná z menu navigace My Sygic nebo odesláním SMS ve tvaru: „SYGIC STOP“ na číslo 90011“ více zde: [odkaz]

 2. Miro (neregistrovaný)

  V zlave je aj pre WP8

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).