TOPlist

Navigační software Navigon je dostupný v Marketplace

Od dnešního dne je v Marketplace dostupný navigační software Navigon pro telefony se systémem Windows Phone 7.5. Cena verze s mapovými podklady Evropy je $69,99, nicméně v českém Marketplace program zatím nenajdete. Dostupný je pouze v americkém a britském Marketplace, ale snad to nebude trvat dlouho a dočkáme se i u nás. Velikost instalačního souboru je pouze 5 MB, mapové podklady si tedy Navigon bude stahovat až po spuštění ze serverů výrobce (vyžaduje 2,3 GB volného místa v telefonu).

Aktualizováno ve 22:10: Navigon Europe už je dostupný i v českém Marketplace. Prodává se za 1 499 Kč (odkaz).

-

-

Verze Europe obsahuje mapové podklady Albánie, Andorry, Rakouska, Běloruska, Belgie, Bosny a Hercegoviny, Bulharska, Chorvatska,České republiky, Dánska, Estonska, Finska, Francie, Německa, Gibraltaru, Velké Británie, Řecka, Maďarska, Islandu, Irska, ostrova Man, Itálie, Kosova, Lotyšska, Lichtenštejnska, Litvy, Lucemburska, Makedonie, Malty, Moldávie, Monaka, Černé Hory, Nizozemí, Norska, Polska,Portugalska, Rumunska, San Marina, Srbska, Slovenska, Slovinska, Španělska, Švédska, Švýcarska, Ukrajiny a Vatikánu. Mapové podklady pocházejí od NAVTEQu.

-
Kromě verze Europe je v Marketplace dostupná i varianta s mapovými podklady USA

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku