Domů » Bleskovky » NaviFirm: Vyzkoušejte Tango ROM s tetheringem pro Lumii 800

NaviFirm: Vyzkoušejte Tango ROM s tetheringem pro Lumii 800

Před nedávnem jsme vás informovali o dostupnosti Tango ROM pro Lumii 710. Firmware pocházel přímo ze serverů Nokie a nejednalo se tedy o žádnou neoficiální verzi. Dnes máme dobrou zprávu pro všechny majitele Lumie 800 – v programu NaviFirm se totiž objevila nová verze Tango ROM (označení 1750.805.8773.12140), která již obsahuje dlouho očekávanou (a také dlouho slibovanou) funkci pro sdílení internetu. Dá se očekávat, že tuto ROM později Nokia začne distribuovat i přes Zune Software, neoficiální cestou ji do telefonu můžete nahrát už dnes. Mějte ale na paměti, že se jedná o neoficiální postup a vše provádíte na vlastní nebezpečí. V komentářích pod bleskovkou se můžete podělit o své dojmy, případně zavítejte do diskuzí v našem fóru.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

10 komentářů

 1. Ondrus (neregistrovaný)

  Mám otázku: Zajímalo by mě, co jiného kromě tetheringu aktualizace tango přináší. Chvíli jsem googlil, ale nalezl jsem jen spekulace o možných novinkách ještě z doby před uvolněním a tak nevím co tango doopravdy přineslo.

 2. Opravdu nic,mel jsem to naistalovane,drobnosti co se tyce MMS,lze pridat video,ci hlasovy vzkaz,lepsi prace s kontakty,nyni je lze importovat na sim,drive to slo jen obracene,rozsirene nastaveni pro volani a zpravy.Jak se delal pred rokem humbuk,tak Tango v podtate neprinasi nic..

  • Jestli jsi to testoval můžeš se mrknout, jestli už lze přidávat u Tanga i jiné přílohy než obrázky ? Myslel jsem PDF, XLS a další dokumenty např. :-) To mi dost chybí. Sdílet přes skydrive je fajn, ale není to pro všechny tak pohodlné jako jim to hodit přílohou… bohužel prozatím fakturu nebo ceník nepošlu z mobilu…

  • myslím v emailech :-)

  • Nikde jsem tuto možnost bohužel nenašel (ale v origo ROM to třeba bude). Já používám xda-devs Omnia7 Tango V3.1

  • Kruger (neregistrovaný)

   Zkusil jsem na custom Tango rom na htc 7 mozart. pokud je office dokument na skydrive tak se do mailu sharuje jako odkaz na skydrive..pokud je dokument v telefonu, share pres mail funguje jako klasicka priloha (doc, xls…)

   pdf odeslat mailem nejde (pres adobe reader). pokud existuje jina app ktera to umoznuje, necht me nekdo opravi

 3. Takže vlastně MS nezklamal a uživatelé musejí být spokojení…

 4. Je to čínský firmware, co má pár omezení. Určitě NEdoporučuji instalovat na EU telefony.

  • aaron (neregistrovaný)

   Firmware na Lumii 800C s cinskyma breberama? Vyjimecne musim souhlasit s magistrem :-)

  • Souhlasím, jedná se o Činský fw, plný Činských sociálních sití a dalších bastlů.Čekat na EU update :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).