Domů » Bleskovky » Naučte se programovat pro WP: Pozvánka na semináře

Naučte se programovat pro WP: Pozvánka na semináře

Chtěli jste se pustit do programování her pro Windows Phone? Příští úterý v Brně (8. listopadu) a ve středu v Hradci Králové (9. listopadu) budete mít možnost si to prakticky odzkoušet v praktickém hands-on-labu pod vedením lektora. Během školení se společně seznámíte s vlastnostmi této platformy, osvojíte si hlavní principy vývoje v XNA. Na praktickém příkladě uvidíte, jak se používá dotykový displej, pohybový senzor apod. a postupně si vytvoříte jednoduchou hru.

-

Náplň semináře bude částečně podobná seriálu zde na SmartManii, některé věci budou ukázané trochu jinak, některé tam možná budou navíc. Účastníci budou prakticky zkoušet tvořit zároveň s lektorem, na připravených počítačích (nebo na vlastních noteboocích). Očekávaná kapacita je cca 20 osob, účast je zdarma. Školení je vhodné pro lidi, kteří už nějaké obecné drobné zkušenosti s programováním mají, ale hru pro Windows Phone si zatím ještě programovat nezkoušeli.

Je nutná registrace, počet účastníků je omezený. 

Brno – Microsoft inovační centrum

Datum konání: 8. 11. 2011, 13:00 – 17:00 hodin
Místo konání: Microsoft inovační centrum, budova Technologického inkubátoru II, U Vodárny 2, Brno
Přednášející: Tomáš Slavíček
– více informací

Hradec Králové – SŠ aplikované kybernetiky

Datum konání: 9. 11. 2011, 9:00 – 13:00 hodin
Místo konání: Střední škola aplikované kybernetiky
Přednášející: Tomáš Slavíček
více informací

Tomáš Slavíček

2 komentářů

  1. 8.smeho by som rad prisiel do Brna, ale som zrovna na sluzobke. Iny termin uz nebude? Pripadne este jeden seminar v Bratislave? Asi by to viaceri slovaci ocenili.

    • Tomáš Slavíček

      Zatím to není naplánované, ale další termíny možná ještě budou (např. právě v Bratislavě).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).