Náramek od OnePlus se odhaluje. Známe jeho výbavu i datum premiéry

oneplus band 7

Společnost OnePlus v letošním roce vstoupí do odvětví nositelné elektroniky, těšit se můžeme nejen na její první hodinky, ale i na levný chytrý náramek. Premiéra druhého jmenovaného produktu je již na spadnutí, indické zastoupení OnePlus totiž dnes rozeslalo upoutávku, podle které bude náramek odhalen již příští týden 11. ledna.

oneplus

OnePlus Band: 14 dní výdrže a monitoring nasycení krve kyslíkem

OnePlus Band má být konkurencí pro populární náramky Xiaomi Mi Band. Podle obvykle přesného informátora Ishana Agarwala se můžeme těšit na zařízení s dotykovým 1,1“ AMOLED displejem, 14denní výdrží na jedno nabití, odolností s krytím IP68 a hromadou zdravotních a sportovních funkcí. Náramek bude schopný měřit 13 různých druhů aktivit, tepovou frekvenci, spánek nebo nasycení krve kyslíkem.

Po designové stránce nás žádná velká revoluce nečeká, náramek bude tvořit pryžový řemínek a plastový modul s obdélníkovým displejem. Z uniklých obrázků není patrné, zda bude modul přímou součástí náramku, nebo jej bude možné vyjmout a řemínek případně vyměnit.

OnePlus Band by měl v Indii přijít na 2 499 rupií, což v přepočtu činí asi 730 korun bez DPH.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku