Domů » Bleskovky » Náramek od OnePlus se odhaluje. Známe jeho výbavu i datum premiéry

Náramek od OnePlus se odhaluje. Známe jeho výbavu i datum premiéry

Společnost OnePlus v letošním roce vstoupí do odvětví nositelné elektroniky, těšit se můžeme nejen na její první hodinky, ale i na levný chytrý náramek. Premiéra druhého jmenovaného produktu je již na spadnutí, indické zastoupení OnePlus totiž dnes rozeslalo upoutávku, podle které bude náramek odhalen již příští týden 11. ledna.

oneplus

OnePlus Band: 14 dní výdrže a monitoring nasycení krve kyslíkem

OnePlus Band má být konkurencí pro populární náramky Xiaomi Mi Band. Podle obvykle přesného informátora Ishana Agarwala se můžeme těšit na zařízení s dotykovým 1,1“ AMOLED displejem, 14denní výdrží na jedno nabití, odolností s krytím IP68 a hromadou zdravotních a sportovních funkcí. Náramek bude schopný měřit 13 různých druhů aktivit, tepovou frekvenci, spánek nebo nasycení krve kyslíkem.

Po designové stránce nás žádná velká revoluce nečeká, náramek bude tvořit pryžový řemínek a plastový modul s obdélníkovým displejem. Z uniklých obrázků není patrné, zda bude modul přímou součástí náramku, nebo jej bude možné vyjmout a řemínek případně vyměnit.

OnePlus Band by měl v Indii přijít na 2 499 rupií, což v přepočtu činí asi 730 korun bez DPH.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

 1. Yes, please!
  Ještě NFC a dokonalost..

 2. Mě pořád fascinuje jak tyhle všechny náramky a hodinky měří spánek,ale asi si myslím,že je málo lidí co si tyhle věci berou do postele a spí s tím. Nebo se pletu?

  • Pleteš, měřím spánek 3 roky, jsem nemocný a mám i jeden profesionální lékařský přístroj, který zase hlídá jiné odlišnosti, ale za tu dobu musím uznat že je to velmi dobrá orientační kontrola kvality spánku. Jinak v mém okoli si pravidelně hlídají spánek dalsi lidé. Tyto hodinky nejsou dnes primárně jem pro mladé sportovce.

  • Rovnako poznam viacero ludi vcetne mna, kto si pravidelne spanok meria.

   Spanok nemeraju kvoli baterke len jablcka, aj oni by ale chceli, akurat nemozu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).