TOPlist

Nálož slev v Nintendo Store: kolekce her Trine, Civilizace IV, Bioshock i Borderlands

Hra Trine a tři hlavní hrdinové

V Nintendo Store se objevila celá řada zajímavých titulů s ještě zajímavějšími slevami, o kterých byste rozhodně měli vědět. Vůbec nejzajímavější je nabídka na první čtyři díly akční puzzle plošinovky Trine, které lze pořídit se 75% slevou. Nejde ale o žádnou nahodilou akci – tvůrci tituly zlevnili při příležitosti vydání nejnovějšího Trine 5 s podtitulem A Clockwork Conspiracy, které je v Nintendo Store k mání za 699 Kč. V případě, že chcete mít na svém Switchi celou kolekci, máte nyní ideální příležitost.

Neméně kvalitní jsou i další tituly – na své si přijdou především příznivci FPS her, kteří mohou výrazně ušetřit při nákupu Bioshocku či kolekce třech her Borderlands. Za skvělých 159 Kč si můžete pořídit legendární strategii Sid Meier’s Civilization VI.

Kdo by neměl rád zajímavé slevy. Ačkoli jsou mnohé hry pro Nintendo Switch atraktivní samy o sobě a jejich vývojáři si zaslouží respekt, z pohledu čtenáře rozhodně potěší, když se nějaké tu a tam objeví v akci. Tento seriál se věnuje výhodným nabídkám na Nintendo Store a přináší vám pravidelné tipy na zábavné hry.

Akce běží v době publikace článku – jejich platnost nejsme schopni vždy garantovat a některé už mohly pominout. Nejaktuálnější zvýhodněné nabídky naleznete přímo v Nintendo Store ve vaší konzoli. Z důvodu politiky Nintenda neodkazujeme přímo na webové stránky obchodu, které nejsou v Česku k dispozic, a titul je nutné podle jména vyhledat přímo v Nintendo Store. Žánr hry odpovídá označení v obchodě Nintenda. Hodnocení na serveru Metacritic odpovídá verzi hry pro konzoli od Nintenda, případně jinému, pakliže není k dispozici dostatek hodnocení pro Switch. Ceny mohou být z důvodu větší přehlednosti zaokrouhleny na celé koruny.

Trine: Ultimate Collection

Sleva: 75 % (původní cena 1 279 Kč, nyní 320 Kč)

Žánr: akční plošinovka, logická, puzzle

Hodnocení Metacritic: 71/100

Platnost slevy: do 21. září 2023

Herní série Trine se řadí mezi akční plošinovky s hádankami. Stojí za ní finské vývojářské studio Frozenbyte. Vůbec první díl Trine byl vydán už v roce 2009. Trine se zaměřuje především na spolupráci a řešení hádanek, a to buď v kooperaci s dalšími hráči, nebo samostatně. Ve hře se můžete střídat mezi třemi různými postavami: rytířem, zlodějkou a čarodějem, přičemž každá má unikátní schopnosti, které pomáhají překonávat překážky a řešit hádanky. Série Trine (vyjma třetího dílu) získávala velice pozitivní recenze díky velmi pěkné grafice, hudebnímu doprovodu, hratelnosti a inovativnímu přístupu k žánru plošinovek.

Jak jsem nakousl v úvodu, kolekce prvních čtyřech dílů je nyní pro Switch k dispozici s velmi zajímavou slevou, a pokud vás tento typ her baví, rozhodně by ve vaší sbírce neměl chybět. Garantuji vám, že vás všechny díly zabaví na velmi dlouhou dobu. Potěší i fakt, že všechny čtyři díly jsou pomocí titulků lokalizovány do češtiny. A v naší mateřštině je i nejnovější pátý díl.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku