Domů » Články » Nákup na protiúčet: Pořiďte si nové mobilní zařízení a zhodnoťte staré

Nákup na protiúčet: Pořiďte si nové mobilní zařízení a zhodnoťte staré

Placená inzerceNákup na protiúčet je velmi oblíbený mezi lidmi, kteří plánují obnovu svého mobilního zařízení. V současné době mohou kupující díky protiúčtu získat zpátky i skutečnou tržní hodnotu svého staršího přístroje, a to prostřednictvím veřejné aukce.

Odevzdat svůj starší přístroj a dostat tak slevu na nový je velmi jednoduché a zároveň výhodné. „Zákazník nám pošle své staré PDA či navigaci, naši technici zboží prověří a umístí na známý aukční server,“ říká majitel obchodu PalmPC.cz Tomáš Brož. Zkušenosti ukazují, že nabídky zájemců se během 10 dnů vyšplhají na reálnou cenu staršího přístroje. „Tuto částku odčítáme od vybraného nového PDA či navigace v našem e-shopu,“ vysvětluje Brož. Díky tomu, že výslednou částku odčítanou při nákupu na protiúčet vytváří trh, jsou tyto slevy u PalmPC.cz pro zákazníky velmi výhodné. Průběh aukce navíc mohou kupující po celou dobu průběžně sledovat.

Vedle výhodného nákupu na protiúčet je oblíbenou službou klientů PalmPC.cz možnost bezúročných splátek, dočkají se také aktualizace posledních verzí softwaru i map. Velmi zajímavý také jistě bude nový věrnostní program, který zákazníkům s hlubokým zájmem o mobilní a GPS zařízení poskytne další výhody. „Ten připravujeme na konec roku,“ dodává Brož.

Specializovaný obchod s mobilní technikou PalmPC.cz nabízí zákazníkům již od roku 1999 všechny výhody úzké specializace na zařízení typu PDA, MDA, chytré telefony (smartphone) i navigace GPS. Prodejci mají o nabízených přístrojích maximum informací, sami je pečlivě testují a navrhují velmi šikovná balíčková řešení. Snaží se vždy uspokojit všechny specifické požadavky zákazníků, a to co nejefektivnějším způsobem.

Odkaz na stránku s informacemi o protiúčtu je zde.

(placená inzerce)

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. Revin (neregistrovaný)

  Takže pošlu někam svoje PDA a za cca 14 dní dostanu nové? No já nevím a na čem budu fungovat těch 14 dní?
  Když si kupuju nový telefon, tak spíš napřed koupím nový a až pak prodám ten starý…

 2. kissman (neregistrovaný)

  Vystavení předmětu např. na Aukru sice nevidím jako službu jako něco extra, ale pokud je PalmPC třeba schopný k zaslanému PDA doplnit ztracené či chybějicí příslušenství (např. synchro kabel či kolébka) tak, aby „obnovil“ cenu zařízení o nějakou tu částku, pak myslím že je to dobré…

 3. fps (neregistrovaný)

  taky se mi to zdá ňáké podivne, nejdříve zakoupim nové PDA a pak dám inzerát na staré PDA aspoň tak do dělám vždý, a osobní prodej se mi jeví jako lepší zhodnocení starého PDA

 4. erixon.se (neregistrovaný)

  No rozhodně bych toto dělal u PalmPC…to fakt nee.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *