TOPlist

Nákup na protiúčet: Pořiďte si nové mobilní zařízení a zhodnoťte staré

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Placená inzerceNákup na protiúčet je velmi oblíbený mezi lidmi, kteří plánují obnovu svého mobilního zařízení. V současné době mohou kupující díky protiúčtu získat zpátky i skutečnou tržní hodnotu svého staršího přístroje, a to prostřednictvím veřejné aukce.

Odevzdat svůj starší přístroj a dostat tak slevu na nový je velmi jednoduché a zároveň výhodné. „Zákazník nám pošle své staré PDA či navigaci, naši technici zboží prověří a umístí na známý aukční server,” říká majitel obchodu PalmPC.cz Tomáš Brož. Zkušenosti ukazují, že nabídky zájemců se během 10 dnů vyšplhají na reálnou cenu staršího přístroje. „Tuto částku odčítáme od vybraného nového PDA či navigace v našem e-shopu,” vysvětluje Brož. Díky tomu, že výslednou částku odčítanou při nákupu na protiúčet vytváří trh, jsou tyto slevy u PalmPC.cz pro zákazníky velmi výhodné. Průběh aukce navíc mohou kupující po celou dobu průběžně sledovat.

Vedle výhodného nákupu na protiúčet je oblíbenou službou klientů PalmPC.cz možnost bezúročných splátek, dočkají se také aktualizace posledních verzí softwaru i map. Velmi zajímavý také jistě bude nový věrnostní program, který zákazníkům s hlubokým zájmem o mobilní a GPS zařízení poskytne další výhody. „Ten připravujeme na konec roku,” dodává Brož.

Specializovaný obchod s mobilní technikou PalmPC.cz nabízí zákazníkům již od roku 1999 všechny výhody úzké specializace na zařízení typu PDA, MDA, chytré telefony (smartphone) i navigace GPS. Prodejci mají o nabízených přístrojích maximum informací, sami je pečlivě testují a navrhují velmi šikovná balíčková řešení. Snaží se vždy uspokojit všechny specifické požadavky zákazníků, a to co nejefektivnějším způsobem.

Odkaz na stránku s informacemi o protiúčtu je zde.

(placená inzerce)

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku