Cena:

Nadstavba MIUI 13 hlásí dokončeno. Čeká se na vlajkovou loď

xiaomi miui 12

Pro výrobce chytrých telefonů s operačním systémem Android je nadstavba jednou z možností, jak se odlišit od konkurence. MIUI od čínského Xiaomi patří mezi ty nejpokročilejší a mezi uživateli nejoblíbenější nadstavby. Fanoušci značky netrpělivě očekávají příchod verze s číslem 13, která je podle známého vývojáře už za rohem.

xiaomi miui 12
Nadstavba MIUI 13 je podle polského vývojáře hotová

Polský vývojář Kacper Skrzypek, který je známý svým „šťouráním“ uvnitř nadstavby MIUI, potvrdil příchod třinácté verze. MIUI 13, která je postavena na Androidu 12, je podle něj hotová a připravena k distribuci, nicméně údajně se jedná o verzi pro vlajkový model Xiaomi 12, který doposud nebyl představen.

MIUI 13 se dočkáme společně s Xiaomi 12

Verze nadstavby je podle vývojáře určena pro čínský trh, nicméně Xiaomi bude mít bezesporu v rukávu také variantu pro globální trh. MIUI 13 pravděpodobně přijde společně s Xiaomi 12, které by se mělo podle spekulací objevit už 28. prosince.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.