Nabušený HTC M7 na nových snímcích + screenshoty z HTC Sense 5.0

O budoucí vlajkové lodi tchaj-wanského výrobce HTC s kódovým označením M7 se mluví již delší dobu. Nedávno jsme měli možnost zhlédnout údajný uniklý render, který až nápadně připomínal zadní stranu populárního iPhone 5, nově uniklé fotografie jsou však velmi odlišné a nemáme důvod nepochybovat, že na nich skutečně je zachycený model M7.

  

V čele výbavy by měl stát displej o velikosti 4,7 palce s fullHD rozlišením (1080 x 1920 px) a jemností 468 PPI. Výkonný čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro na frekvenci 1,7 GHz doplní 2GB operační paměti RAM. Tato dvojice bude usilovat o plynulý chod operačního systému Android 4.2 s nadstavbou HTC Sense 5.0, jež by měla přinést čistší a jednodušší uživatelské prostředí a mnoho dalších vylepšení. Podle fotografií se také dočkáme nahrazení senzorových tlačítek pod displejem těmi softwarovými, které se budou zobrazovat přímo na displeji.

  
Screenshoty z nové verze HTC Sense 5.0

HTC M7 bude oficiálně představený na Mobile World Congressu v Barceloně a společně s ním i vylepšené uživatelské prostředí HTC Sense 5.0, takže se rozhodně máme na co těšit. Doufejme, že se HTC tento model povede na trh uvést v co nejrychlejším termínu a za příznivou cenu, protože se současnou výbavou rozhodně dokáže zaujmout.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku