Domů » Bleskovky » Nabušená bestie Oppo Find 7 dorazí s novým Snapdragonem 805 a 3 GB RAM

Nabušená bestie Oppo Find 7 dorazí s novým Snapdragonem 805 a 3 GB RAM

Je tomu již skoro rok, co nám Oppo představilo ultratenký smartphone s označením Oppo Find 5, který nabízí 5″ fullHD displej a čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4. V létě jsme vás informovali, že čínský výrobce pracuje na nástupci, který se bude chlubit velmi slušnou hardwarovou výbavou.


Letošní vlajková loď Oppo Find 5

První informace naznačovaly, že by nám model Find 7 mohl nabídnout kombinaci procesoru Qualcomm Snapdragon 800 a 2 GB RAM, kterou najdeme ve většině letošních vlajkových lodí. Podle nejnovějších informací však čínský výrobce předčil všechna očekávání a údajně se v novém modelu objeví čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 805 taktovaný na 2,5 GHz, kterému budou sekundovat 3 GB operační paměti RAM.

 
Fotomobil Oppo N1, který se představí již 10. prosince

S největší pravděpodobností naroste také úhlopříčka displeje, a to na 5,7“. Dočkat bychom se měli rozlišení 1440 x 2560 px a chybět nebude ani podpora pro LTE. V našich očích je Oppo Find 7 velice nadějným kouskem a jsme zvědavi na finální specifikace.


Takhle by měla chystaná novinka Oppo Find 7 vypadat

Michael Krahulec

5 komentářů

  1. jen doufám že bude mít podobný desing jako Find 5 oblé rohy nebrat :D zvětšení obrazovky jen schvaluji

  2. bestie je zpet :)

  3. Michal (neregistrovaný)

    To je teda Monstrum! :)

  4. Ondřej Gardavský

    Kde se to zvětšování úhlopříček a rozlišení zastaví? Oppo N1 jsem měl před časem v ruce a těch 5,9″ už se vážně nedá…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).