TOPlist

Na populární tablet od Samsungu míří Android 13. Už dorazil také k vám?

samsung galaxy tab s6 lite 2022 mynexttablet
  • Oblíbený tablet Galaxy Tab S6 Lite dostává Android 13 a One UI 5.0
  • Aktualizace už dorazila do Francie
  • Bohužel pouze s listopadovou bezpečnostní záplatou

Operační systém Android 13 své rozšiřování neodstartoval úplně nejlépe. Minimálně jihokorejský Samsung však pilně pracuje na aktualizaci svého portfolia nejen na nejnovější verzi operačního systému, ale také vlastní nadstavby One UI, která posouvá možnosti Androidu o notný kus dále.

Nyní se dočkali také majitelé populárního tabletu Galaxy Tab S6 Lite z loňského roku, který je mezi uživateli oblíbený především pro svou příznivou cenu a dobré parametry. Software s označením P615XXU4FWA5 se aktuálně šíří na LTE (SM-P615) modely. Jejich majitelé se mohou těšit například na nový vzhled zamykací obrazovky, vylepšený multitasking nebo znatelné zvýšení výkonu. Nepříjemnost ale představuje obsažená bezpečnostní záplata z listopadu loňského roku, přičemž některá zařízení již obdržela lednový patch.Samsung Galaxy S20 Ultra 001Nepřehlédněte

Tyto telefony dostanou One UI 5.1. Je mezi nimi i ten váš?

První aktualizovaná zařízení hlásí uživatelé ve Francii, avšak brzy by se měl update začít šířit také v našich končinách, a to nejen mezi majitele LTE verze, ale také Wi-Fi varianty.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku