Na internet unikly fotografie Samsungu Galaxy Tab 3. Realita nebo podvrh?

Samsung Galaxy Tab 10.1 byl po Motorole Xoom jedním z prvních tabletů, který nabízel operační systém Android speciálně ve verzi pro tablety, tehdy s označením 3.0 „Honeycomb“. I přes vleklé soudní spory s Applem se nakonec Galaxy Tab 10.1 stal veskrze úspěšným modelem a i nástupce byl hodnocen vcelku dobře. Na druhou stranu, od uvedení druhé verze již uběhl nějaký ten pátek a tak se začíná čím dál více mluvit o další generaci, které bychom se mohli dočkat již na veletrhu MWC konajícímu se koncem února v Barceloně.

Na internetu se nyní objevily dvě fotografie ukazující údajné balení tabletu a přístroj samotný. Vzhledem k velmi nízké kvalitě fotek není bohužel na krabici rozeznatelné přesné označení, dá se však očekávat, že se jedná spíše o menší sedmipalcový model, nebo spekulovaný osmipalcový. Je nutné říci, že o pravosti snímků by se dalo velmi polemizovat, jelikož na obalu je vyobrazen tablet s čistým Androidem a jen pár doinstalovanými aplikacemi, což Samsungu rozhodně není podobné.

  

Nedůvěryhodnost podporují také až přehnaně velké ikony v hlavní nabídce a absence loga výrobce na těle přístroje, daleko více tak vše připomíná laciné čínské tablety a celkově se tedy s nejvyšší pravděpodobností jedná jen o padělek. Bude však zajímavé sledovat, nakolik podobný finální model bude a třeba se ukáže, že se na fotkách objevil kupříkladu předprodukční vzorek.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku