Domů » Bleskovky » Mycolorscreen.com: Možné i nemožné úpravy systému Android

Mycolorscreen.com: Možné i nemožné úpravy systému Android

Jednou z hlavních zbraní Androidu oproti konkurenčním systémům je velmi vysoká míra přizpůsobitelnosti. Díky mnoha dostupným aplikacím můžete svou plochu proměnit takovým způsobem, že původní systém budete rozeznávat jen horko těžko. Na mnoha fórech týkajících se této problematiky můžete najít sekci právě o úpravě domovských obrazovek. Není ale nad to mít vše na jednom místě a tohoto úkolu se zmocnil právě server mycolorscreen.com, na němž v tuto chvíli najdete skoro třicet tisíc různých vzhledů. 

Nachází se zde i sekce pro iOS, v té však zatím nebyl publikován jediný obrázek. To se není čemu divit, protože jejich odlišnost by pravděpodobně nebyla příliš vysoká. Při pohledu na některé výtvory se nabízí otázka, jak je tohle sakra možné? I já jsem si ji v první chvíli položil, odpovědí je však aplikace Desktop Visualizer, která vám umožní vytvářet například graficky vyspělé zástupce a spousty dalších úprav.

Spolu s využitím některého z alternativních dostupných launcherů se pak v zásadě nejedná o nijak obtížný úkon, spíše pouze náročný na čas. Jak ale můžeme vidět, výsledek opravdu stojí za námahu. Výhodou webu mycolorscreen.com je i možnost diskutovat pod každým obrázkem a dozvědět se tak, jak dané úpravy probíhaly.

Zdroj

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments