Domů » Bleskovky » Muskovy plamenomenty jsou žhavé zboží, již se prodalo 17 500 kusů

Muskovy plamenomenty jsou žhavé zboží, již se prodalo 17 500 kusů

Elon Musk začal před několika dny prodávat plamenomety s logem své tunelovací společnosti The Boring Company. Jeden kus je na prodej za 500 dolarů, tedy přes 10 000 Kč a jeho fanoušci jich nakoupili již přes 17 500 kusů, což společnosti přineslo přes 175 milionů Kč, které může využít ke svému dalšímu rozvoji. Podle předchozích informací bude k dostání celkem 20 000 kousků této „hračky,“ pokud tedy máte na produkt zálusk, jednejte rychle.

Kromě plamenometu si na stránkách společnosti můžete rovnou objednat i hasící přístroj za 30 dolarů (600 Kč). Oba produkty jsou za poměrně vysokou cenu, s čímž se ostatně společnost ani netají a přímo v popisu zboží láká k nákupu plamenometu za „nehorázné“ peníze a „předraženého“ hasícího přístroje. Pokud se však Muskovy plány naplní a většina pozemní dopravy se přesune pod zem, můžete mít dobrý pocit z toho, že jste se do určité míry stali tvůrci této budoucnosti, a pokud ne, zbyde vám dobrý podpalovač krbu na chatu.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments