Domů » Bleskovky » Elon Musk doprodal čepice, nyní jsou na řadě plamenomety

Elon Musk doprodal čepice, nyní jsou na řadě plamenomety

Ještě v prosinci prodával americký vynálezce Elon Musk čepice s logem své Boring Company. Jeho cílem bylo prodat 50 000 kusů, čehož dosáhl na Štědrý den a zároveň přislíbil podobnou akci, která nyní přichází; dalším předmětem, který si fanoušci budou moci nejspíše brzy zakoupit a podpořit tak projekty, za kterými Musk stojí, je plamenomet. Je však o 580 dolarů (téměř 12 000 Kč) dražší, než čepice.

Několik uživatelů webu Reddit si všimlo funkční URL adresy „boringcompany.com/flamethrower,” která byla chráněna heslem. Tím bylo slovo „flame,“ tedy další ze slovních hříček, která se dá přeložit jako plamen, ale i například jako vášeň. Poté se uživateli otevřela stránka, na které bylo možné plamenomet objednat za 600 dolarů (12 200 Kč). Pod obrázkem produktu pak byla informace, že finální produkt bude vypadat lépe.

V současné chvíli je heslo změněno a prozatím nebylo prolomeno, pokud tedy máte chuť vyzkoušet si, jak moc vidíte do hlavy zaměstnancům z Muskových firem, můžete se jej pokusit uhodnout. Kdy a v jakém množství bude plamenomet, který, jak se zdá, je upravenou zbraní původně určenou pro airsoft, dostupný prozatím není jasné, nejspíše se tedy o Muskově strategii dozvíme až v horizontu několika týdnu.

https://www.instagram.com/p/BeHSiMmBazJ/?utm_source=ig_embed

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

2 komentářů

  1. úderné heslo, které tu už dlouho nebylo: „Plamenonmet do každé rodiny!“

  2. ….případně ideální prostředek na ověřování odolnosti Muskem dodávaných vozidel.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).