Domů » Články » MunduIM4: Kvalitní kecálek pro Smartphone telefony

MunduIM4: Kvalitní kecálek pro Smartphone telefony

-MunduIM je multichatovací klient určený pro smartphone telefony s Windows Mobile 5.0 a vyšší. Mezi jeho přednosti patří podpora komunikačních protokolů AIM, Yahoo, MSN, Google Talk, ICQ a Jabber. MunduIM toho ale umí mnohem více; můžete být například přihlášeni hned na několik účtu najednou, uživatelé MSN, AOL a Yahoo účtů spolu navíc mohou komunikovat v jednom okně společně. Pokud chcete odeslat soubor, obrázek nebo fotografii vašim blízkým, i s tím si MunduIM poradí. Samozřejmostí je správa skupin kontaktů, ve kterých si vaše přátele můžete přehledně roztřídit.

Mezi další výhody tohoto kecálka patří podpora vlastních statusů, ukládání historie komunikace nebo spuštění programu na pozadí. Zkušenější uživatelé ocení široké možnosti nastavení, nováčci naopak přehledně uspořádané prostředí programu, ve kterém se snadno zorientujete.

Plná verze MunduIM stojí přijatelných 11USD, k dispozici je také 5-ti denní trial verze, kterou naleznete v naší Download sekci. Ke spuštění je vyžadováno rozhraní .NET Compact Framework 2. Do budoucna plánuje výrobce vydat také verzi pro PocketPC. Další informace naleznete na webu výrobce.

1

Zdroj: CoolSmartphone

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).