MunduIM4: Kvalitní kecálek pro Smartphone telefony

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-MunduIM je multichatovací klient určený pro smartphone telefony s Windows Mobile 5.0 a vyšší. Mezi jeho přednosti patří podpora komunikačních protokolů AIM, Yahoo, MSN, Google Talk, ICQ a Jabber. MunduIM toho ale umí mnohem více; můžete být například přihlášeni hned na několik účtu najednou, uživatelé MSN, AOL a Yahoo účtů spolu navíc mohou komunikovat v jednom okně společně. Pokud chcete odeslat soubor, obrázek nebo fotografii vašim blízkým, i s tím si MunduIM poradí. Samozřejmostí je správa skupin kontaktů, ve kterých si vaše přátele můžete přehledně roztřídit.

Mezi další výhody tohoto kecálka patří podpora vlastních statusů, ukládání historie komunikace nebo spuštění programu na pozadí. Zkušenější uživatelé ocení široké možnosti nastavení, nováčci naopak přehledně uspořádané prostředí programu, ve kterém se snadno zorientujete.

Plná verze MunduIM stojí přijatelných 11USD, k dispozici je také 5-ti denní trial verze, kterou naleznete v naší Download sekci. Ke spuštění je vyžadováno rozhraní .NET Compact Framework 2. Do budoucna plánuje výrobce vydat také verzi pro PocketPC. Další informace naleznete na webu výrobce.

1

Zdroj: CoolSmartphone

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku