Sledujte nás na YouTube

Multiplayerová strategie Armed se dočkala aktualizace na novou verzi

Armed! je bezesporu jednou z nejlepších strategických her s podporou multiplayeru pro operační systém Windows Phone. Hra nabízí výbornou hratelnost a parádní grafiku, první verze nebyla úplně odladěná a na některých telefonech padala. Autoři však před několika dny uvolnili update na verzi 1.2, která problémy se stabilitou řeší a konečně přidává podporu pro Fast App Switching, takže už nenastávají problémy při uspání aplikace na pozadí.

 

Kromě toho se titul dočkal celé řady úprav v nastavení multiplayeru a dalších drobných vylepšení. Plná verze strategie Armed! stojí 84 Kč a k dispozici je i zkušební trial verze.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. mimonaut (neregistrovaný)

    super.. ještě najít někoho, kdo by si zahrál.. a hlavně najít čas, protože do tohdle se musí chvíli pronikat, ta logika ovládání není úplně standartní, jako z obdobných PC her..

  2. Zkoušel už někdo ten multiplayer? Jak funguje? Je nutné být na stejné síti nebo lze hrát i “přes net”?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *