Domů » Články » Multi Desk: Když chcete více Today obrazovek

Multi Desk: Když chcete více Today obrazovek

-Německá společnost Vision To Reality představila nový plugin na Today obrazovku vašeho PocketPC, se kterým si můžete vytvořit několik na sobě zcela nezávislých pracovních ploch. Ty od sebe můžete odlišit rozdílnými tématy, obrázky na pozadí a samozřejmě i vlastními pluginy. Mezi virtuálními plochami se jednoduše přepínáte z lišty programu, která se po nainstalování objeví na pracovní ploše.

Multi Desk vám tak nabízí skvělou možnost, jak si poradit s velkým počtem pluginů. Výrobce navíc do programu připravil několik kategorií (Práce, Hudba, Navigace, Hry…), které pro své Today obrazovky můžete použít. Plugin je dostupný pro všechna PocketPC s Windows Mobile 5.0, a podporuje displeje s rozlišením 240×240 až 640x480px.

14-denní demoverzi stahujte z tohoto odkazu. Plnou verzi můžete zakoupit za 10Euro na stránkách výrobce.

animace

zdroj: the::unwired

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. M@r€k (neregistrovaný)

    A nevite jak je to se zatezi PPC na ramky a celkovy beh pristroje?

  2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Samotný program si ukousne zhruba 0.5MB RAM. K tomu ale musíš připočítat ještě paměťové nároky dalších pluginů, které na svých virtuálních Today obrazovkách použiješ…

  3. Thor Steinar (neregistrovaný)

    Jako levnejsi alternativu lze pouzit napr. SK Today Commander za 7USD,prip. MTUX Today X,JGUI More Todays.Vice info na http://www.pocketgear.com

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *