Domů » Články » Multi Desk: Když chcete více Today obrazovek

Multi Desk: Když chcete více Today obrazovek

-Německá společnost Vision To Reality představila nový plugin na Today obrazovku vašeho PocketPC, se kterým si můžete vytvořit několik na sobě zcela nezávislých pracovních ploch. Ty od sebe můžete odlišit rozdílnými tématy, obrázky na pozadí a samozřejmě i vlastními pluginy. Mezi virtuálními plochami se jednoduše přepínáte z lišty programu, která se po nainstalování objeví na pracovní ploše.

Multi Desk vám tak nabízí skvělou možnost, jak si poradit s velkým počtem pluginů. Výrobce navíc do programu připravil několik kategorií (Práce, Hudba, Navigace, Hry…), které pro své Today obrazovky můžete použít. Plugin je dostupný pro všechna PocketPC s Windows Mobile 5.0, a podporuje displeje s rozlišením 240×240 až 640x480px.

14-denní demoverzi stahujte z tohoto odkazu. Plnou verzi můžete zakoupit za 10Euro na stránkách výrobce.

animace

zdroj: the::unwired

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. A nevite jak je to se zatezi PPC na ramky a celkovy beh pristroje?

  2. Samotný program si ukousne zhruba 0.5MB RAM. K tomu ale musíš připočítat ještě paměťové nároky dalších pluginů, které na svých virtuálních Today obrazovkách použiješ…

  3. Thor Steinar

    Jako levnejsi alternativu lze pouzit napr. SK Today Commander za 7USD,prip. MTUX Today X,JGUI More Todays.Vice info na [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).