Domů » Bleskovky » Motorola One Power má být odpověď na iPhone X s Androidem One

Motorola One Power má být odpověď na iPhone X s Androidem One

Společnost Lenovo nás v upoutávkách připravuje na příchod výtečně vybaveného smartphonu Z5, zároveň však pracuje na nových telefonech značky Motorola. Pod ní letos Lenovo představilo zatím pouze levnější zařízení řad Moto E5 a G6, brzy bychom však měli být svědky příchodu třetí generace modulární řady Moto Z. A také nečekaného smartphonu Motorola One Power.

Jeho existenci odhalil server AndroidHeadlines a přidal i poměrně detailní render odhalující telefon z obou stran. Vzhledově má být One Power moderní smartphone vycházející z designu iPhone X – má dostat protáhlý displej ze zaoblenými rohy a výřezem při horní straně. Stejně jako u jiné „androidí“ konkurence se však ani v tomto případě nepodařilo odstranit širší bradičku; tu bude zdobit nápis Motorola.

Nepřímý nástupce Moto X4?

Chystaná novinka se má iPhone X podobat i zezadu, oproti typickým velkým kruhovým fotomodulům bude dvojice čoček s LED bleskem uspořádána vertikálně do levého horního rohu. Uprostřed zad pak najdeme kruhové „M“ logo, do nějž bude patrně integrována čtečka otisků prstů.

Zajímavostí je, že chystaný telefon bude součástí programu Android One, takže se můžeme těšit na čistý Android s pravidelným přísunem aktualizací a bezpečnostních záplat. Specifikaci telefonu bohužel neznáme, patrně bude patřit do vyšší střední třídy, podobně jako loňský model Moto X4, který byl rovněž zařazený do programu Android One.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Tou odpovědí myslí asi doslova kromě tě čtečky na zádech(hnus) a toho rámečku dole je to prakticky stejný :-D Motorola je taky Veselá kopa jako Xiaomi

  2. „Motorola One Power má být odpověď na iPhone X s Androidem One“
    Ja nevedel, ze existoval iPX s androidem one

  3. Aby ste se z toho ajfónu neposrali

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).