Domů » Bleskovky » Lenovo Z5 chce být nejlepší smartphone na světě. Víme, kdy bude představen

Lenovo Z5 chce být nejlepší smartphone na světě. Víme, kdy bude představen

Podle upoutávek by mělo být Lenovo Z5 nekompromisním smartphonem – jeho displej má zabírat 95 procent čelní plochy, kapacita úložiště má činit až 4 TB, výdrž telefonu má být v pohotovostním režimu 45 dní. Naštěstí na rozluštění této pohádky už nebude muset dlouho čekat.

Lenovo prostřednictvím svého viceprezidenta a šéfa společnosti ZUK odhalilo, že chystaná novinka bude představena 5. června v Pekingu. Telefon má být právoplatným pokračovatelem smartphonů série ZUK, kromě výše uvedených funkcí má disponovat 4 novými technologickými objevy a 18 patentovanými technologiemi, zřejmě z oblasti uživatelského rozhraní. Jsme zvědaví, zda bude Lenovo Z5 skutečně tak revolučním telefonem, jak tvrdí upoutávky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Já se na něj tak strašně těším! Ale pořád nevíme v čem je ten háček a bojím se, že budu zklamaný.

    • Je to lenovo, to je pohroma sama o sobě:-D

    • Osel seš, když si většina lidí kupuje ty nejlevnější produkty od Lenovo a nejen od něj, tak se nesmí divit, že je to pohroma. Měl jsem pár věcí právě od Lenovo, jako byl ZUK, jako byly profi notebooky a žádný problém.. Holt ty levný mobily, ntb, atd. za pár korun nestojí za nic. U žádný značky..

  2. No mě zajímá baterka. Střeva budou dobrý, ale když k tomu přidají i tu baterku, nebude to mít chybu. Už se začínám tipovat následovníka mé S8. Hledám něco top s baterkou, co se mnou zvládne čtyřiadvacítku….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).