Lenovo Z5 chce být nejlepší smartphone na světě. Víme, kdy bude představen

Podle upoutávek by mělo být Lenovo Z5 nekompromisním smartphonem – jeho displej má zabírat 95 procent čelní plochy, kapacita úložiště má činit až 4 TB, výdrž telefonu má být v pohotovostním režimu 45 dní. Naštěstí na rozluštění této pohádky už nebude muset dlouho čekat.

Lenovo prostřednictvím svého viceprezidenta a šéfa společnosti ZUK odhalilo, že chystaná novinka bude představena 5. června v Pekingu. Telefon má být právoplatným pokračovatelem smartphonů série ZUK, kromě výše uvedených funkcí má disponovat 4 novými technologickými objevy a 18 patentovanými technologiemi, zřejmě z oblasti uživatelského rozhraní. Jsme zvědaví, zda bude Lenovo Z5 skutečně tak revolučním telefonem, jak tvrdí upoutávky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. YodaSoda (neregistrovaný)

  Já se na něj tak strašně těším! Ale pořád nevíme v čem je ten háček a bojím se, že budu zklamaný.

  • User (neregistrovaný)

   Je to lenovo, to je pohroma sama o sobě:-D

   • Mihi (neregistrovaný)

    Osel seš, když si většina lidí kupuje ty nejlevnější produkty od Lenovo a nejen od něj, tak se nesmí divit, že je to pohroma. Měl jsem pár věcí právě od Lenovo, jako byl ZUK, jako byly profi notebooky a žádný problém.. Holt ty levný mobily, ntb, atd. za pár korun nestojí za nic. U žádný značky..

 2. vaclaf (neregistrovaný)

  No mě zajímá baterka. Střeva budou dobrý, ale když k tomu přidají i tu baterku, nebude to mít chybu. Už se začínám tipovat následovníka mé S8. Hledám něco top s baterkou, co se mnou zvládne čtyřiadvacítku….

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *