Domů » Bleskovky » Motorola letos oživí značku RAZR. Ponese ji ohebný smartphone s vysokou cenou

Motorola letos oživí značku RAZR. Ponese ji ohebný smartphone s vysokou cenou

Legendární značka RAZR se v letošním roce dočká vzkříšení. Značka Motorola, kterou vlastní čínské Lenovo, má pod tímto označením představit svůj první ohebný smartphone.

Podle zprávy Wall Street Journal bude tento telefon stát 1 500 dolarů (asi 33 500 korun bez DPH) a bude se prodávat exkluzivně u amerického operátora Verizon. Zatímco původních nositelů značky RAZR se celosvětově prodalo více než 130 milionů kusů, letošní model má být exkluzivitou s omezeným počtem – Lenovo se údajně chystá vyrobit pouze 200 tisíc kusů.

Lenovo Tech World - Imagine, Inspire, Innovate

Jak bude nový RAZR vypadat, je v tuto chvíli nejisté. Lenovo naposledy ukázalo ohebný smartphone v roce 2016 na vlastní konferenci Tech World, tehdejší prototyp se dokázal ohnout okolo zápěstí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).