Domů » Bleskovky » Lenovo chce ohýbat smartphony kolem ruky a překládat tablety na polovinu

Lenovo chce ohýbat smartphony kolem ruky a překládat tablety na polovinu

Tisková konference Lenova začala ukázkami budoucích mobilních technologií, s nimiž si vývojáři čínské společnosti pohrávají. YouTuberka Megan McCarthy například živě předvedla smartphone, který se umí ohnout kolem zápěstí, což je podle ní velmi praktické v situacích, kdy má na sobě šaty bez kapes.

Lenovo Tech World - Imagine, Inspire, Innovate

Kromě toho ukázala tablet, který je možné přeložit na polovinu, vyřídit z něj hovor jako ze smartphonu, a pak jej zase rozložit.

Snímek obrazovky (70)

Bohužel zatím se jedná pouze o prototypy a nikoliv o reálná zařízení. Ohebné displeje ale mají budoucnost před sebou a Lenovo ukázalo, že je připravené nastoupit do rozjetého vlaku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).