Sledujte nás na YouTube

Lenovo chce ohýbat smartphony kolem ruky a překládat tablety na polovinu

Tisková konference Lenova začala ukázkami budoucích mobilních technologií, s nimiž si vývojáři čínské společnosti pohrávají. YouTuberka Megan McCarthy například živě předvedla smartphone, který se umí ohnout kolem zápěstí, což je podle ní velmi praktické v situacích, kdy má na sobě šaty bez kapes.

Kromě toho ukázala tablet, který je možné přeložit na polovinu, vyřídit z něj hovor jako ze smartphonu, a pak jej zase rozložit.

Snímek obrazovky (70)

Bohužel zatím se jedná pouze o prototypy a nikoliv o reálná zařízení. Ohebné displeje ale mají budoucnost před sebou a Lenovo ukázalo, že je připravené nastoupit do rozjetého vlaku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *