TOPlist

Motorola Edge 30 Neo je ještě výhodnější, zdarma k ní dostanete chytrý budík s bezdrátovou nabíječkou

900 450 Motorola Edge 30 Neo silver

Motorola Edge 30 Neo je v rámci střední třídy velmi dobrý chytrý telefon, který nás příjemně překvapil i během testování. Ať už jde o špičkový displej, povedený design, kompaktní rozměry, barevné varianty s certifikací od Pantone či bezdrátové nabíjení, má zařízení potenciálním zájemcům jistě co nabídnout, obzvláště s ohledem na svou cenu 9 990 Kč.Motorola Edge 30 Neo recenzeNepřehlédněte

Recenze Motorola Edge 30 Neo: střední třída s bezdrátovým nabíjením

To ale zastoupení Motoroly nestačí a váhající zákazníky chce přesvědčit přihozením dárku. A nejde o jen tak ledajaký, nýbrž o Lenovo Smart Clock 2 se zabudovanou bezdrátovou nabíječkou. Chytrý budík s rozměrným 4“ displejem má v sobě integrovaného Google Asistenta, takže hlasové povely jsou pro něj samozřejmostí, stejně jako přehrávání hudby, spouštění rutin či rotování vašich oblíbených fotografií, pakliže ho zrovna nepoužíváte.

Jedinou drobnou nevýhodou je použití klasického LCD namísto OLED panelu, což obzvláště v noci může trochu rušit. Na druhou stranu se říká „darovanému koni na zuby nehleď“. Akce nemá časové omezení, avšak pokud vás tato nabídka láká, příliš s ní neotálejte, protože jistě nebude trvat navěky.

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku