Domů » Články » MobilMania.cz: XDA Orbit bude v nabídce českého operátora O2

MobilMania.cz: XDA Orbit bude v nabídce českého operátora O2

O2 XDA Orbit v nabídce českého O2V tomto měsíci by se mělo v nabídce českého operátora O2 objevit nové PocketPC XDA Orbit. Toto zařízení je brandovanou verzí HTC Artemise, a setkat se s ním můžeme i v nabídce českého T-Mobilu, který jej distribuuje jako MDA Compact III. Orbit má ale oproti Compactu III obrovskou výhodu, jelikož nabízí integrovaný Wi-Fi 802.11b/g modul, který verze od T-Mobilu postrádá. Přístroj by se měl prodávat za nedotovanou cenu 13  995 Kč. Informace zatím nebyla oficiálně potvrzena.

Další informace o tomto PocketPC si můžete přečíst v této bleskovce.

Zdroj: MobilMania.cz

 

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. info nepotvrzená .. .to bude tím, že je to pro firemní zákazníky .. tedy zatím

  2. Thor Steinar

    Mno 02 narozdil od VF zatim zakazniky pri siri nabidky nerozlisoval.Pokud teda vim

  3. možná to nedělal tak okatě jako VF, ale vždy firemní zákazníci neboli VIP jsou protěžováni ve všech frimách i v O2 .. určitě i TMO první kousky má schované pro své „lepší“ zákazníky

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).