Domů » Články » Mobile DevCamp 2012: První všestranná mobilní vývojářská konference

Mobile DevCamp 2012: První všestranná mobilní vývojářská konference

Vyvíjíte mobilní aplikace pro Android, iOS, HTML5 nebo WP? Chtěli byste se do vývoje ponořit hlouběji, zjistit jak na svých aplikacích vydělat peníze, nebo potkat další vývojáře naživo?

Pokud jste si na otázky v perexu odpověděli „ano“, pak určitě navštivte Mobile DevCamp 2012, který proběhne 26. května na půdě Filosofické fakulty Univerzity Karlovy. Jedná se o první vývojářskou konferenci v ČR, na které se setkají všechny hlavní mobilní platformy. Tedy nejen Android a iOS, ale také HTML5 či Windows Phone, řeč bude ovšem i o byznysu či návrhu mobilních uživatelských rozhraní.

 

Čeká vás celý den nabitý přednáškami ve třech tématických sálech. Mezi přednášejícími potkáte například Petra Dvořáka (architekta velkých mobilních bankovních aplikací z Inmite), Martina Adámka (autora věhlasné aplikace APNdroid s miliony stažení), Honzu Illavského (vývojáře iOS her a několikanásobného vítěze AppParade), Jindru Šaršona (zakladatele TappyTaps, který dokázal na mobilní Chuvičce rozjet výnosný byznys), Tomáše Hubálka (autora Android widgetů s mnoha miliony stažení), Filipa Hráčka (vývojářského advokáta z Google) a mnohé další (v rukávě mají organizátoři ještě několik es, která postupně odhalí na webu).

Konference Mobile DevCamp 2012 navazuje na úspěšný Android Devcamp 2011, který navštívilo přes 150 vývojářů. Mobile DevCamp 2012 přichází s rozšířeným programem i kapacitami pro více než 300 návštěvníků.

Registrace budou otevřeny už brzy, mezitím se můžete na www.mdevcamp.cz přihlásit do newsletteru, ať jste mezi prvními, kdo se o otevření registrací dozví (zároveň tím dáte organizátorům najevo svůj zájem o konferenci a pomůžete k zajištění dostatečné kapacity). Vstupné na tuto celodenní konferenci bude ve výši několika málo stokorun.

Hlavními partnery konference Mobile Devcamp 2012 jsou Vodafone a Google ČR, hlavními mediálními partnery jsou portály SvetAndroida.cz, Jablíčkář.cz a SmartMania.cz. Pořadatelem Mobile DevCamp 2012 je Inmite, s.r.o, spolu s Milanem Čermákem a Martinem Hassmanem.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).