Domů » Bleskovky » Microsoft oznámil, kdy představí nové Surfacy. Odhalí i nějaké zcela nové zařízení?

Microsoft oznámil, kdy představí nové Surfacy. Odhalí i nějaké zcela nové zařízení?

Podzim přinese nejen nové jablečné produkty, ale i několik nových počítačů Microsoft Surface. Redmondský gigant před malou chvílí oznámil, kdy a kde se bude akce konat.

Pozvánka na představení nových zařízení rodiny Microsoft Surface
Pozvánka na představení nových zařízení rodiny Microsoft Surface

Pokud jste fanoušky Microsoftu, zapište si do kalendáře datum 2. října, keynote se odehraje v New Yorku. Očekáváme, že Microsoft oživí řady Surface Pro, Surface Laptop a Surface Book, u nichž očekáváme minimálně nové procesory a u prvních dvou jmenovaných produktů i obměnu portů. Překvapením by pak mohl být nový Surface Go, popř. skládací počítač se dvěma displeji vyvíjený pod kódovým označením Centaurus. Toto zařízení má jít sice do prodeje až v příštím roce, oficiální premiéry by se ale mohlo dočkat už tento podzim.

Microsoft Surface zařízení
Microsoft Surface – ilustrační obrázek

Jaké další novinky můžeme od Microsoftu na podzim čekat, jsme shrnuli v nedávném článku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Stačil by mi Surface Book s polovicnimi rámečky, poloviční hmotností a poloviční cenou než verze 2 :-)
    Něco jako Samsung tam 5e

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).