Domů » Bleskovky » Microsoft Andromeda: fanouškovské rendery inspirované snímky z patentové přihlášky

Microsoft Andromeda: fanouškovské rendery inspirované snímky z patentové přihlášky

O víkendu se na internetu objevily obrázky z patentové přihlášky Microsoftu, které mají znázorňovat chystané skládací mobilní zařízení s telefonními funkcemi (více informací). Těmito obrázky se inspiroval designer David Breyer a připravil sérii 3D renderů ukazujících, jak má zařízení s interním označením Andromeda vypadat.

Podle renderů nemá být zařízení vybaveno dvěma displeji, ale jedním panelem, který se umí ohnout okolo kloubu uprostřed. Ohyb má být umožněn jak směrem dovnitř, tak ven, tudíž má být Andromedu možné zavřít dvěma způsoby – displejem dovnitř (jako notebook), nebo naopak displejem ven. Při druhém způsobu by mohlo být možné používat zařízení jako klasický smartphone s displejem na obou stranách.

Andromeda má mít podle renderů kovový rámeček o jednotné tloušťce, ve kterém se bude nacházet výřez pro USB-C port. Se stylusem zasunutým dovnitř se vzhledem k tloušťce nepočítá, má však být dodáván jako separátní příslušenství, na které bude systém Windows 10 díky funkcí e-ink vybaven.

Jak by se vám Andromeda v této podobě líbila?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
22 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments