Domů » Články » Měli by jste zájem o reklamní předměty SmartManie ?

Měli by jste zájem o reklamní předměty SmartManie ?

KlicenkyMěli by jste zájem o reklamní předměty SmartManie? Uvažujeme o klíčenkách, přívěšcích, propiskách a dalších drobnostech s logem SmartManie. Měli by jste o ně zájem?

Předměty by bylo možné získat v různých mini soutěžích či jiných aktivitách. Do budoucna plánujeme také vlastní trička s logem webu, ale prozatím by nás zajímal váš názor na tyto předměty. Vaše názory uvítáme v komentářích pod touto bleskovkou.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

  1. tricka budou snad take,ale az pozdeji, preci jen jsme novej webik… klicenky, propisky atd. budou uz ted, pokud tedy bude zajem.

  2. MoguL : heh taky dobrej napad

  3. Koukam ze tricko jasne vitezi… urcite se na nej take dostane, ale v tehle ,,prvni vlne,, reklamnich predmetu asi bohuzel ne, protoze preci jen vyroba tricek je financne trosku narocnejsi… ale nebojte, dockate se

  4. Tak já propisku

  5. 1000 tricek wow to by byla sila… Jak jsem rekl, zatim zustaneme jen u propisek a klicenek a pozdeji pridame, jsme web pomerne mlady a az se rozjedeme jeste vice, budou tricka )

  6. Pokud nemá jít pouze o reklamu tohoto webu placenou čtenáři, nebylo by lepąí nabídnout do minisoutěľí některé z placených aplikací pro zařízení, kvůli kterým tento web navątěvujeme, a které jsou pro mnoho čtenářů tohoto webu nedostupné?

  7. S aplikacemi je to dost slozite, co se tyce zahranicnich aplikaci, tak tam je to celkem tezke neco domlouvat a zase tolik financi na to abychom vyvojarum zaplatili za jejich produkt, ktery pak nabidneme Free rozhodne nemame :( Mozna se pokusime o nejake ceske programy, kde by bylo jednani mnohem snazsi… dejte nam cas zase tak stara SmartMania neni

  8. Určitě by se naąel prodejce, který by dal sluąnou slevu na třeba 10 licencí z nichľ větąinu byste mohli prodat (mnozí z nás by si aplikaci jistě i rádi koupili pokud bude za rozumnou cenu jiľ s Vaąím rabatem) a o zbylé by se mohlo soutěľit.
    Mám jeątě dotaz, v textu na těchto stránkách se mi místo písmen ľ a ą zobrazuje otazník. Je chyba u Vás nebo u mne?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).