Domů » Bleskovky » Meizu Pro 7 znovu na scéně. Místo bezrámečkového jen kopie Galaxy S7 edge

Meizu Pro 7 znovu na scéně. Místo bezrámečkového jen kopie Galaxy S7 edge

Čínská společnost Meizu dnes rozeslala pozvánky na akci, která se koná 30. listopadu. Motto události zní „Make 6 Great Again“, což naznačuje významný update prostředí Flyme OS, který telefony Meizu pohání. Společně s novým systémem by mohly být představeny nové smartphony, spekuluje se o modelech Meizu X s novým čipsetem Helio X30 či Meizu m5.

meizu

V minulých týdnech v nás také vzbudily pozornost obrázky smartphonu Meizu Pro 7, který měl údajně nabídnout téměř bezrámečkový design s originálně se vysouvající selfie kamerkou (více informací).

meizu-pro7

Podle nejnovějších informací a hlavně renderů se však nyní zdá, že na bezrámečkový design můžeme zapomenout; telefon na obrázcích připomíná nejvíce Samsung Galaxy S7 edge, zejména díky po stranách zaoblenému displeji. Pod displejem se má nacházet kapacitní domovské tlačítko, přičemž čtení otisků prstů má zajišťovat ultrazvuková čtečka zabudovaná pod displejem.

meizu-pro-7

Nové rendery také dávají zapomenout na duální fotoaparát na zadní straně, zůstat však má kovové tělo. Podle oficiálních informací viceprezidenta Meizu nebude chystaný vlajkový smartphone představen letos, ale až příští rok.

meizupro7

Původní obrázky bezrámečkového telefonu však rozhodně neházíme do žita, je možné, že se jedná o smartphone Meizu s jiným jménem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).