TOPlist

Mehdoh, Rowi a TweeterLight: Twitter klienti pro WP

Operační systém Windows Phone je už v základu propojený s Twitterem, což znamená, že pro čtení a přidávání příspěvků není nutné instalovat další aplikace. Ne každému ale tato kombinace vyhovuje a na Marketplace se dá najít celá řada zajímavých klientů třetích stran. Když pomineme poměrně tragického oficiálního Twitter klienta, který zatím ani neví, že Microsoft nějakou Mango aktualizaci vydal (a navíc není dostupný v českém Marketplace), zůstane nám ve výběru zdařilý Mehdoh, který nám v drtivé většině doporučili uživatelé při našem malém průzkumu. V závěsu za ním byl klient Rowi s pěkně vyřešeným filtrováním příspěvků. Zapomenout bychom neměli ani na klienta moTweets Pro, který má velice široké možnosti nastavení a navíc podporuje i provázání s Facebookem a umí stahovat zprávy z RSS.

- 
Zleva Mehdoh, Rowi a TweeterLight. Všichni tři jsou plně kompatibilní s Windows Phone 7.5

Silnou trojici doplňuje nově aktualizovaný TweeterLight, který se nám zatím jeví jako nejrychlejší, ale zase nemá tak široké možnosti nastavení jako Mehdoh. Všichni čtyři klienti jsou placené (ceny se pohybují v řádech desítek korun), ale pokud si je chcete otestovat, autoři nabízejí i trial verze. Budeme rádi, když se v diskuzi podělíte o to, který Twitter klient na Windows Phone nejvíce zaujal vás.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku