Domů » Články » MDA Vario 2 v květnu u anglického T-Mobilu

MDA Vario 2 v květnu u anglického T-Mobilu

MDA Vario IISpousta z nás se už těší na chystané MDA Vario II, na SmartManii jste si mohli před několika týdny přečíst preview tohoto zařízení. Na serveru CoolSmartphone.com se dnes objevila informace, že anglický T-Mobile chystá Vario II nabídnout svým zákazníkům již v průběhu měsíce května. Informace není oficiálně potvrzena, avšak pokud se tak opravdu stane, předběhne Spojené Království Německo, které mělo být první zemí, kde měl T-Mobile toto PocketPC nabídnout.

S očekáváním tedy budeme sledovat web anglického T-Mobilu a jakmile se objeví nějaká informace, budeme vás o tom informovat. Zda se v dohledné době objeví toto PocketPC i nás (v nabídce českého T-Mobilu) není vůbec jasné, jelikož u našeho T-Mobilu se velmi dobře prodává první Vario a T-Mobile zatím ani nenabízí tu pravou UMTS síť, takže proč by jej do své nabídky (podobně jako Universala) měl hned zařazovat. Ale kdo ví, třeba nás překvapí.

Zdroj: CoolSmartphone.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments