TOPlist

MDA Compact II – podrobnější specifikace

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

 O tom, že se T-Mobile chystá uvést nástupce HTC Magiciana pod označením MDA Compact II jsme vás již informovali. V bleskovce bylo také napsáno, že jen co se objeví podobrobnější specifikace, ihned je zvěřejníme. Informace o hardwarovém vybavení tohoto nového přístroje prosákly na povrch teprve včera,  musíme však konstatovat, že Compact II rozhodně nebude nic převratného…
S možností, že by měl nový Compact disponovat integrovaným Wi-fi se téměř počítalo, skutečnost je ale jiná – o tuto technologii bude ochuzen i tento nový přírůstek. Další neradostnou zprávou je podstatně nižší takt procesoru, který bude 200MHz (půjde zřejmě o stejný procesor, který pohání HTC Wizard). Navýšena však byla vnitřní paměť a to na 128 MB. Novinka poběží pod Windows Mobile 5.0 a bude disponovat novější verzí Bluetooth. Ostatní parametry (rozměry a rozlišení displeje, digitální fotoaparát, rozměry přístroje) zůstanou beze změny.
Jediným podstatným rozdílem bude tedy větší RAM a nový OS, který ale bude brzy k dispozici i na původní HTC Magician. Uvidíme tedy, zda si MDA Compact II získá tolik příznivců, jako jeho předchůdce, který se právě díky kompaktním rozměrům stal velmi oblíbeným.

Specifikace MDA Compact II:
Síť: Quad-band GSM 850/900/1800/1900 MHz
Systém: Windows Mobile 5.0
Procesor: TI OMAP 850, 200 MHz
Paměť: 128 MB RAM/64 MB ROM
Rozšiřitelnost: SD slot
Displej: 2,8“ LCD TFT, QVGA 240 x 320 px, 16-bitové barvy
Data: CPRS, Bluetooth 1.2

Zdroj: msmobiles

Autor článku Radek Mikudík
Radek Mikudík

Kapitoly článku