TOPlist

MasterCard vyhlašuje soutěž o nejlepší aplikace mobilního nakupování

MasterCard odstartoval novou soutěž MasterCard Mobile Shopping Application Awards, která má ocenit nejlepší dostupné aplikace mobilního nakupování v devíti zemích střední a východní Evropy včetně České republiky. Tato iniciativa chce pomoci najít nejlepší aplikace, které přináší inovace pro mobilní nakupování.

První ročník soutěže MasterCard Mobile Shopping Application Awards se odehraje v devíti zemích: v České republice, Chorvatsku, Maďarsku, Polsku, Slovensku, Slovinsku, Rumunsku, Rusku a Turecku. Ocenění bude uděleno nejlepším mobilním aplikacím, které uživatelům umožňují prohlížet a v případě zájmu i koupit různé produkty a služby. Do soutěže mohou být přihlášeny ty mobilní aplikace, které jsou již veřejně dostupné v oficiálních jazycích alespoň jedné z devíti soutěžních zemí a zároveň jsou k dispozici alespoň pro jednu z těchto platforem: iOS, Android, Windows Phone.

 

Od 5. prosince 2012 do 10. ledna 2013 mohou majitelé aplikací na e-mailovou adresu organizátorů soutěže [email protected] posílat vyplněný přihlašovací formulář.

Uchazeči budou posuzováni a hodnoceni nezávislou mezinárodní porotou uznávaných technologických expertů z účastnících se zemí. Tři nejlepší aplikace ze všech devíti účastnících se zemí a tři nejlepší z každé země získají titul ‘Vítěz ocenění MasterCard Nejlepší aplikace mobilního nakupování 2013’. Vítězové budou vyhlášeni v prvním čtvrtletí roku 2013. Více podrobností o soutěži naleznete na této adrese.

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku