Domů » Bleskovky » Majitelé Galaxy S7 (edge) se o Vánocích nudit nebudou. Samsung si pro ně přichystal dárek

Majitelé Galaxy S7 (edge) se o Vánocích nudit nebudou. Samsung si pro ně přichystal dárek

Smartphone Galaxy Note7 byl pro společnost Samsung jedním z největších neúspěchů za poslední roky. Tento model se měl stát novým vlajkovým modelem v nabídce a výrobce do něho vkládal velké naděje. Po problémech s akumulátory byl však prodej zastaven a telefon byl kompletně stažen z trhu. Samsung tedy přišel o klíčový model, a to navíc před Vánoci. Společnost se rozhodla zareagovat posílením výroby „starého“ modelu Galaxy S7 (edge), aby měla zákazníkům co nabídnout.

snimek-obrazovky-27

Samsung si pro majitele Galaxy S7 (edge) nyní připravil příjemné překvapení v podobě balíku bonusů pro 14 mobilních her. Jedná se o populární tituly od společností Ubisoft, Gameloft, EA a dalších a uživatelé by měli zdarma získat bonusové předměty, kredity, mince a jiné věci, které jsou standardně zpoplatněny mikrotransakcemi. Je zajímavé, že Samsung všechny tyto hry nabízí prostřednictvím obchodu Google Play a nikoli přes své Galaxy Apps. Toto předvánoční gesto Samsungu jistě potěší jak stávající majitele, tak i případné zájemce.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

4 komentářů

  1. V čem je výhoda? Ty hry mají stejně mikrotransakce. V telefonu se mi nezobrazuje žádné info o tom, že bych posléze platit nemusel.

    • Zdeněk Beran

      Máte pravdu, opravil jsem text článku. Výhoda by se měla týkat volných bonusových předmětů, které jsou jinak zpoplatněny mikrotransakcemi.

      • Zajímavé…nemáte víc info o tom, jak by tohoto měl Samsung dosáhnout? To by mě docela zajímalo. Díky za info.

  2. Jelikoz hraju hru NFS No limits, ktera je v baliku taky zobrazena, tak musim souhlasit, ze opravdu po prihlaseni do hry jsem dostal hodne veci na upgrade auta a zlato na nakup + vitrual penize. A vse bylo oznameno primo ve hre, ze se to tyka Galaxy zarizeni S7 (edge) ;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).