Domů » Bleskovky » Pro náruživé hráče: Mad Catz odhalil dva futuristické ovladače nejen pro Android

Pro náruživé hráče: Mad Catz odhalil dva futuristické ovladače nejen pro Android

Vypadá to, že náš už tak rozsáhlý seznam výrobců, které chceme na MWC v Barceloně navštívit, se rozroste o další položku. Společnost Mad Catz totiž s předstihem odhalila dva futuristické ovladače, které potěší především náruživé mobilní hráče, a navíc také skvěle vypadají. Už v minulosti se tento výrobce proslavil například miniaturní herní konzolí M.O.J.O. a profesionální hráči zase často rádi používají speciální myš C.Y.B.O.R.G.

První herní ovladač se jmenuje S.U.R.F.R. a díky vestavěné hardwarové klávesnici s ním zvládnete také zadávat text. Ovladač dále nabízí dva analogové joysticky/ABXY, boční tlačítka, akční klávesu a d-pad. Na trhu by se měl objevit v průběhu května za necelých 80 dolarů (zhruba 2 000 Kč) v bílé, červené a černé variantě. Propojení s Androidem tradičně zajišťuje rozhraní Bluetooth 4.1.

Druhou novinkou je ovladač L.Y.N.X. 3, který zaujme mechanickou konstrukcí, díky které lze s některými páčkami pohnout a docílit tak kompaktnějších rozměrů při přenášení. I v tomto případě na těle najdeme dva joysticky, d-pad, tlačítka ABXY a dvě boční klávesy. Hardwarovou klávesnici bychom u něj ale hledali parně. I tento zajímavý kousek se na světovém trhu objeví v průběhu května za 69,99 dolarů, tedy zhruba 1 750 Kč.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

 1. David (neregistrovaný)

  Dotaz na redakci: Dobrý den, mohli by jste v blízké době udělat článek o herních ovladačích k mobilu. Je jich tolik a nejsem si ani jistý kompatibilitou. Kdyby jste to mohli nějak shrnout, abych si vybral ten nejlepší.

  Předem děkuji za odpověď

 2. gorilag (neregistrovaný)

  Takže keď to je nie len pre Android ovládač bude fungovaať aj s WP ?

 3. shd (neregistrovaný)

  no to by musel byt ten ovladac kompatibilny aj s klasickym win 8.1 alebo 7 …. naruziviy hrac sa urcite nehra ten odpad pre android…. tie hry su vysmech… ja povazujem za odpad aj strielacky na xbox alebo PSko, kde to cloveku pomaly samo mieri …fifa 15 to uz je ina vec, ale na pc mam predsa tiez ovladac xboxovi :D

  celkom hram wotko a hral som to aj na droide a je to 1000 k 1 skratka mega odpad… a to si neviem predstavit nejaky far cry alebo BF a COD alebo AC a dalsie…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).